Endüstriyel Aydınlatma

Endüstriyel LED Armatür

Gelişen LED Teknolojisi ile birlikte, Eski tip Tasarruflu ve Etanjlargibi Armatürlerinkullanımı  artıkgün geçtikçe yaygınlaşan EndüstriyelLED Armatürürünleri ile değişmektedir. Başta Güç tüketimleri ve etkin çalışma ömürleri göz önünde bulundurulduğunda yaygın olarakEndüstriyel LED Armatürürünleri daha fazla tercih edilerek  kullanılmaktadır.

Adından da anlaşılacağı gibi, Özellikle Sanayi ve Endüstri alanında yoğun olarak ihtiyaç duyulan Genel Aydınlatma ürünleri dikkate alındığında eski tip demode olmuş muadillerine oranla HHC GRUP  Endüstriyel LED Armatür ürünleri çok daha verimli Işık kaynakları olmakla beraber kullanıcısına %60-80 tasarruf imkanını sağlamakdtadır.Ayrıca bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü (50.000Saat) ve Kullanım alanlarınaÇağdaş  ve Şık görünüm sağlanmasına yardımcı olur.

HHC Grup Endüstriyel LED Armatür ürünleri yüksek verimlilikte Özel olarak geliştirilmiş, farklı Boy ve Güçlerde yüksek güvence ile uygulama alanlarında güvenle kullanılabilir.

HHC Grup Endüstriyel LED Armatür ürünleri W/120 lümen verimliliktedir.HHC Grup Endürtiyel LED Armatür ürünleri IP65 yapısıyla Nemden, Tozdan ve Sudan etkilenmez.

HHC Grup Endüstriyel LED Armatür ürünleri Aluminyum ve Policarbon olmak üzere iki farklı yapıda üretilmektedir. HHC Grup Endüstriyel LED Armatür ürünleri standart güçleri dışında Projenize uygun olarak farklı güç ve verimlilikte de üretilebilmektedir. Ayrıca HHC Grup Endüstriyel LED Armatür ürünleri 3000K, 4000K ve 6500K olarak istenen Renk Sıcaklığı seçenekleri ile üretilebilmektedir.

Değerli Projelerinizin veya İhtiyaç alanlarınızın Aydınlatma hesaplaması, İhtiyaç duyulacak Armatür adedinin belirlenmesi, doğru aydınlatma yerleşimleri ile birlikte Tasarruf ve amortisman çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel LED Armatür Kullanım ve Uygulama Alanları; Fabrikalarda Endüstriyel LED Armatür, Depolarda Endüstriyel LED armatür, Üretim Alanlarında Endüstriyel LED Armatür,  Atölyelerde Endüstriyel LED Armatür, Otoparklarda Endüstriyel LED Armatür, AVM’lerde Endüstriyel LED Armatür, Şantiye Alanları  vb. gibi alanlarda HHC Grup  Endüstriyel LED Armatür  ürünleri kullanılabilmektedir.