top of page
Güneşli Bir Ofiste Çalışmak

Hakkımızda

HHC LED AYDINLATMA Kişi ve Müşteriye ÖZEL Aydınlatma sistemleri üretmek, geliştirmek ve mevcut aydınlatma ihtiyacının minimum enerji ile uygulamak amacı ile kurulmuştur.

Markamız Aydınlatma ve Elektrik Elektronik alanında uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışında çalışmalar yürütmüş, istenen alanda doğru aydınlatma uygulamalarını kendine ilke benimsemiş kişiler tarafından 2011 Yılında faaliyet hayatına başlamıştır.

Misyonunu, ‘’Tüm eski aydınlatma ürünlerinin yerine, maksimum verimlilik ile istenen alanlarda uygun olan ürünler kullanarak olması gereken Aydınlatma seviyesini %80’lere varan tasarruf imkanı ile yakalamayı’’ kendisine hedef belirlemiştir.

Ayrıca dönem içerisinde geliştirmiş olduğu Standart ürünler dışında, ÖZEL Boyutlu ürünler ile birlikte müşteri talebi üzerine her türlü ÖZEL nesneyi Aydınlatabilecek tecrübesiyle Mimari ve Kişiye özel çözümleriyle de farklı taleplere cevap verebilmektedir.

HHC LED’in amacı, müşterilerine en doğru çözümü sunup, müşterilerinin yaptığı yatırımın 1 yıldan daha az bir zamanda tasarruf sağlayarak, uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen, akıllı ve sürdürülebilir aydınlatma çözümleri sunmaktır.

Markamız yüksek verimli ve kaliteli LED Aydınlatma çözümlerini ‘’PRO’’ kodlu ürünlerinde vermiş olduğu 5 YIL GARANTİ güvencesi ile müşterisine sunmaktadır

bottom of page