Led Panel

LED SLİM Panel ve Kullanım Alanları

Gelişen LED Teknolojisi ile birlikte, Eski tip tasarruflu/ floresan 1*18W, 1*26W, 2*18W, 2*26W  gibiaydınlatma armatürlerin kullanımı  artık gün geçtikçe yaygınlaşan LED Slim Panel ürünleri ile değişmekte ve kullanılmaktadır.

Gelişmiş LED SLİM PANEL ürünleri tasarruflu muadil armatürlere oranla çok daha düşük enerji ile ortamlarda istenen ışığı sağlaması ve en önemlisi kırpışma, geç yanma gibi aydınlatma ürünlerinde istenmeyen olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır.

Hala halojen ve floresan armatürler (ampuller) kullanıyorsanız faturanızı en az yarıya indirmek, bakım ve değiştirme masraflarından kurtulmak için sizde LED SLİM PANEL kullanmaya başlamalısınız.

LED SLİM PANELLER her alanda pratik kullanılabilir yapıya sahip olduğundan, montajı ve uygulaması oldukça kolaydır.

LED Slim Paneller Sıva Altı ve Sıva Üstü oalrak uygulanabilir. LED Slim Paneller farklı güç/verimlilik ve boyutlarda HHC Grup tarafından üretilebilmektedir.        LED Slim Panel ürünleri Yuvarlak LED Panel ve Kare LED Panel ve Özel Boyutlu LED Panel olarak HHC Grup tarafından üç farklı ana modelde üretilmektedir.

HHC Grup Yuvarlak LED Paneller; 3W LED Panel,6W LED Panel,9W LED Panel,12W LED Panel,15W LED Panel,18W LED Panel,22W LED Panel ve 25W LED Panel olmak üzere farklı güçlerde, ayrıca tüm ürünler 3000K,4000K ve 6500K Renk seçenekleri ile üretilebilmektedir

HHC Grup Yuvarlak LED Slim Paneller; 20*20 LED Slim Panel, 30*30 LED Slim Panel, 40*40 LED Slim Panel, 30*60 LED Slim Panel, 60*60 LED Slim Panel, 30*120 LED Slip Panel olarak üretilebilmektedir. Tüm ütünler farklı tavan sistemlerine uygun (T24-Taşyünü, Alçıpan, Sıva Altı, Sıva Üstü, Clip-İn) bağlantı aparatları ile değerli Proje ve alanlarınıza uygulanması pratik ve kolay olacak şekilde HHC Grup tarafından sunulmaktadır.

LED Panel Kullanım alanları; Ev ve Ofislerde LED Panel, Koridor Alanlarında LED Panel, WC –Soyunma odası LED Paenel, İş Merkezleri LED Panel, Mağazalarda LED Panel, Okullarda LED Panel, Kamu Hizmet Alanlarında LED Panel, Mağazalarda LED Panel, AVM LED Panel, Depolarda LED Panel, Labaratuvar ve Test Alanlarında LED Panel, Üretim Alanlarında LED Panel, Kolejlerde LED Panel, Spor Salonlarında LED Paneller vb. gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Proje Alanlarınızın Aydınlatma yerleşimi, Aydınlatma, Tasarruf ve Amortisman ayrıntılı hesaplaması için bizimle iletişime geçebilirisiniz.