Led Projektör

LED Projektör

Gelişen LED Teknolojisi ile birlikte, eski tip Halojen ve Sodyum Buharlı gibi Aydınlatma armatürlerinkullanımı  artıkgün geçtikçe yaygınlaşan  LED PROJEKTÖRürünleri ile değişmekte ve yaygın olarak LED PROJEKTÖR ürünleri daha fazla tercih edilerek  kullanılmaktadır.

LED PROJEKTÖR ürünleri LED ürünlere oranla daha güçlü Aydınlatma ürünleridir. Genel aydınlatma ürünlerine oranla çok daha yüksek ışık verimliliklerine sahiptirler. LED Projektörlerin en bilindik özellikleri Geniş Aydınlatma Verimlilikleri ile birlikte farklı yüksekliklere uygulanarak geniş alanların aydınlatmasında etkili olmasıdır.

Özellikle Dış Mekan Aydınlatmalarında ihtiyaca uygun Güç (W) tercihi yapıldıktan sonra güçlü yansıtma özelliği nedeniyle aranan ürün konumundadır.

HHC Grup LED PROJEKTÖR ürünleri yüksek verimlilikte, Özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş Modüler Yapısıyla her alana kolaylıkla uygulanabilir ve uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanım imkanı sağlar. 

Modüler yapıya sahip olan HHC Grup LED Projektörler 50W  Güçte ve W/120 lümen verimliliktedir. Farklı Güçlerde LED Projektörler için 50W’lık LED Projektör modülleri kolaylıkla birleşebilir ve ayrı çalışabilir yapıda geliştirilmiştir. Bu sayede 50W, 100W, 150W, 200W, 250W vb. gibi farklı güçlerde LED Projektör için tek modülün birleşimi kullanılarak Kullanıcısına da uzun vadede kolaylık sağlamaktadır.

Ör.1: 150W olarak ihtiyaç duyarak almış olduğunuz HHC Grup LED Projektörü, ihtiyaçlarınız doğrultusunda 2 veya 3 farklı modüle ayırarak  1er. Adet. 100W ve 50W veya 3ad. 50W Armatür olarak ta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ör.2: 50W olarak ihtiyaç duyarak almış olduğunuz HHC Grup LED Projektör ürünlerini Özel Modüler Yapısı sayesinde ihtiyacınıza yönelik olarak birleştirerek daha güçlü ürün (100W, 150W, 200W gibi) olarak ta kullanabilir yine eski haline klayca getirebilirsiniz.

HHC Grup LED Projektör ürünleri Eski tip Halojen Muadillerine oranla %60-80 Tasarruf imkanı sağlamaktadır. HHC Grup LED Projektör ürünleri Nemden, Sudan ve Tozdan etkilenmez, IP65 olarak üretilmektedir.

HHC Grup LED PROJEKTÖR ürünleri, Dış Cephe Aydınlatmalarında, Reklam Tabelası Aydınlatmalarında, Fabrika Çevre Aydınlatmalarında, Bina Dışı ve Giriş-Çıkış Aydınlatmalarında, Yüksek Fabrika aydınlatmalarında, Depo Girişi ve Depo Alanları gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir.