Led Ray Spot

LED RAY SPOT

LED Ray Spotürünleri; Günümüzde özellikle Mağazacılık alanında, Raf/ Bölge Aydınlatmaları ve doğrudan Ürün Aydınlatmalarında en yaygın kullanılan Aydınlatma Armatürü Mmodelidir.

Her geçen gün gelişen LED teknolojisi ile birlikte LED Ray Spot ürününün de kullanım alanları genişleyerek, kullanıldığı her alana kattığı şıklık ve estetikle LED Ray Spotlar Genel Aydınlatmanın önemli bir üyesi haline gelmiştir.

Özel Nesnelerin dikkat çekmesi, ışığın gücü ile mekanlardaki odağın değişmesi rolünü üstlenen LED Ray Spot ürünleri ihtiyaç ve kullanım alanlarına uygun Güç, Verimlilik ve Renklerde HHC Grup tarafından üretilmektedir.

LED Ray Spot ürünleri HHC Grup olarak Monofaze ve Trifaze Ray seçeneklerine uygun şekilde üretilmektedir. Kullanım alanına uygun olacak Ray tipinin belirlenmesinden sonra istenen Aydınlatmanın sağlanması için gerekli olacak Spot yerleşimi kolaylıkla Raylar üzerine yapılabilmektedir. Ayrıca farklı uzunluklarda Ray seçenekleri de HHC Grup tarafından alanlarınıza uygun ve kolay monte olacak şekilde hazırlanabilmektedir.

LED Ray Spot ürünlerinin en önemli özellikleri, farklı hareket kabiliyetlerine sahip olmalarıdır. Kullanıldığı alanda çok şık ve estetik bir görüntü sağlayan LED Ray Spot ürünleri HHC Grup tarafından 3000K,4000K ve 6500K Renk Sıcaklığı seçenekleri ile üretildiği gibi ürün gövde renkleri de istenen RAL kodunda boyanabilmektedir.

LED Ray Spot kullanım Alanları; En yaygın kullanım Alanı MAĞAZACILIK Sektörü olan LED Ray Spot ürünleri, Ofis ve Showroom alanlarında LED RAY SPOT, Ev Dekorasyonunda LED RAY SPOT, Marketlerde LED RAY SPOT vb. gibi farklı alanlarda da yaygın olarak kullanılabilmektedir.