Led Tube

LED TUBE

Günümüzde eski tip Floresan lambaların yerindi alan, içerisinde istenen ebat ve verimliliğe uygun olarak LED’ler kullanılan. Farklı uzunluk ve T8 Standartlarında üretilen aydınlatma ürünlerine LED TUBE / LED FLORESAN adı verilmektedir.

Sağlıklı ve verimli ışık elde etmek için çok daha az enerji tüketimi sağlayan LED Tube / LED Floresanlar kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır. HHC Grup LED Tube (LED Floresan) ürünleri eski tip muadillerine oranla tasarruf açısından yüksek olması sebebiyle tercih edilmektedir. LED Tube (LED Floresan) ürünleri farklı güç / verimlilik ve boyutlarda HHC Grup tarafından üretilebilmektedir.

HHC Grup LED Tube (LED Floresan)  ürünleri Kurşun, Fosfor Tozu ve Civa içermediği için Sağlık açısından önemli bir yere sahiptir. Ayrıca LED Tube/ LED Floresanlar Kızılötesi ve Ultraviyole Işın yaymazlar.

HHC Grup LED Tube ürünlerinin dış gövdesi yüksek  kalite ve ışık geçirgenliği olan Özel Policarbon’dan üretilerek İSG kurallarına uygun, aynı zamanda Çevre ve Canlı dostudur.

LED Tube (LED Floresan) ürünleri eski teknoloji tasarruflu ürünlere göre çok daha uzun ömürlüdür ve bakım maliyeti gerektirmez. Eski tip Floresan , Tasarruflu lambaların ortalama ömrü 2000-3000 Saat iken, HHC Grup LED Tube (LED Floresan) ürünleri 50.000Saat etkin ömre sahiptir.

 

HHC Grup LED Tube’ler (LED Floresanlar) her türlü T8 Armatürüne kolayca uygulanabilir ve l-kullanım alanında %80’e varan tasarruf imkanı sağlar.

HHC Grup LED Tube (LED Floresan) Kullanım alanları;

Alışveriş Merkezlerinde LED Tube (LED Floresan), Okul ve Sınıflarda LED Tube (LED Floresan), Kamu ve Hizmet binalarında LED Tube (LED Floresan), Hastanelerde LED Tube (LED Floresan), AVM Otopark alanlarında LED Tube (LED Floresan), Ev ve İş yerleri gibi buna benzer pek çok alanda kolaylıkla uygulanabilir ve kullanılabilir.