IŞIKLI FOTOĞRAF ARKA FON

Fotoğraf çekerken arkada oluşabilecek gölgeleri engeller , özel olarak isteginiz özellik ve ölçüde üretim yapılır


Işıklı fotoğraf arka fonu genellikle stüdyo çekimlerinde gölgelenme ye sebebiyet vermeden arka tarafta gölge oluşmadan fotoğraf çekmenize olanak tanır.

Genellikle beyaz renk olarak tercih edilir istediğiniz takdirde istediğiniz ebatta istediğiniz ışık gücünde istediğimiz ışık renginde üretim yapılmaktadır.

Işıklı fotoğraf arka fonu üretimi tasarımı LED dizgisi ve projesi Hhc led aydınlatma firması tarafından istediğiniz özellik ler ile projelendirilip üretilerek teslim edilebilmekte.

Işıklı fotoğraf fonu çekim esnasında işinizi kolaylaştıracak hızlanmasına sağlayacak kullanışlı uzun ömürlü led ile yapılan bir üründür.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

ÖZEL AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Özel olarak müşterinin istemiş oldu ölçülerde ürün yapılmaktadır LED aydınlatma ürünleri Hhc led aydınlatma olarak proje bazlı eya istediğiniz ölçülerde istediğiniz şekilde veya ışık renginde özel ola

BOYA FARKI GÖSTEREN AYDINLATMA HHC LED

Önceden boyanmış kumaş,tahta, Demir,kaporta,deri ve benzeri ürünleri yeni boyanan aynı ürün ile arasındaki farkı görebilmek için kullanılan aydınlatma Genellikle üretici firmaların özellikle tekstille

D 50 FLORESAN LED

Özel olarak üretilen nesnelerin renklerini birbirinden ayırmada yardımcı olan en saf en doğal ışık rengidir led D 50 floresan. Genellikle kuyumcu tekstil ve benzeri sonradan boyama işlemi yapılan bütü

MERKEZ OFİS

Şehit Piyade Er Mah. Yavuz Bahar Sok. No 5 İç Kapı No 1 Cihangir / Avcılar / İstanbul

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Phone: +90 (212) 502 40 50

WhatsApp: +90 (212) 502 40 50

Email: info@hhcgrup.com

SOSYAL MEDYADA BİZ

  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2010 - 2020 Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ana ilkeleri olarak kabul eden HHC LED, bir HHC GRUP LTD. ŞTİ. kuruluşudur.