top of page

Lineer Aydınlatma

10 MM KALINLIKTA SLİM OLARAK VEYA 65 MM KALINLIKTA İSTENİLEN ÖLÇÜ VE ÖZELLİKTE LED PANEL ÜRETİMİ

LİNEER AYDINLATMA HHC.jpg

LİNEER LED

Gelişen LED Teknolojisi ile birlikte Aydınlatma ürünlerinin hayatımıza daha fazla etki etmesi ve günümüzde pek çok ortamın genel aydınlatması için Dekoratif aydınlatma ürünleri tercih edilmeye başlanması, LİNEER LED Aydınlatma Armatürlerinin geliştirilmesi ve Aydınlatma sektörünün dekorasyon konusunda Jokeri haline gelmesini sağlamıştır.

 

Esnek bir yapıya sahip olan HHC LİNEER LED Aydınlatma ürünleri ortamların dekorasyonuna şıklığı ve estetiğiyle harika uyum sağlar. HHC LİNEER LED Ürünleri kişisel zevke uygun olarak tasarlanıp hazırlanabildiğinden dekoratif aydınlatma söz konusu olduğunda tercih sebebidir.

HHC LİNEER LED Aydınlatma ürünleri standart tip geleneksel aydınlatma ürünlerinden farklı olarak istenen RENK seçeneklerinde boyanabilir ve kişiye özel tasarım seçenekleri ile istenen alanlara uyumu kolaylaşmaktadır.

 

HHC LİNEER LED Aydınlatma ürünleri; Hotel Lineer LED Aydınlatma, Otel Lineer LED Aydınlatma, Galeri Lineer LED Aydınlatma, Cafe Lineer LED Aydınlatma, Restoran Lineer LED Aydınlatma, Mağaza Lineer LED Aydınlatma, Ofis Lineer LED Aydınlatma, Rezidans Lineer LED Aydınlatma, EvLineer  Aydınlatma, Salon Lineer Aydınlatma, Yemek Odası Lineer LED Aydınlatna, Mutfak Lineer LED Aydınlatma, AVM Lineer LED Aydınlatma, Mimari Lineer LED Aydınlatma ve Dekoratif Lineer LED Aydınlatma alanlarında kolaylıkla uygulanabilir ve ortama sağladığı estetik ve şık görünümle fark yaratmaktadır.

 

LİNEER LED Aydınlatma ürünleri artık dekoratif genel aydınlatmanın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. HHC LED tamamen yerli olarak üretmiş olduğu LİNEER LED Aydınlatma ürünleri ile tüm Projelerinizde ve aydınlatmanın dekoratif, size özel şıklıkta olmasını istediğiniz her alan ve mekan için size destek olarak çözüm ortağınız olmak için bir telefon kadar yakınınızdadır.

 

Ayrıca HHC LED, LİNEER Aydınlatma ürünlerini kişiye ÖZEL ebatlarda üretebilmekte ve farklı uygulama seçenekleri ile müşterilerine bu alanda uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

LİNEER LED Aydınlatma ürünleri HHC LED farkı ile her mekana Sıva Altı, Sıva Üstü ve Sarkıt uygulanabilme seçenekleri ile tercih edilebilir ve kolayca uygulanabilir.

LİNEER LED AYDINLATMA


Mütevazı Işık Yayan Diyot da oldukça standart bir buluş olarak başladı, ancak kendi elektrikli ışıldayan kişiliği sayesinde,1960'ların başında gerçekleşmiş bir ürün olarak sahneye çıktı. Tamamlanan ilk LED modelinin yalnızca kırmızı ışık yayması nedeniyle, ağırlıklı olarak acil durum aydınlatması için kullanıldı. Sırada mavi bir model vardı, ancak bu ürünler genel halkın erişemeyeceği bir fiyat aralığında kaldı. Her yerdeki insanlara gerçek bir kayıp! Bununla birlikte, 90'lı yıllar geçtikçe, malzemeler daha erişilebilir hale geldikçe ve yenilikçi vizyonerler, kendilerini LED'lerin yetenekleri ve tasarım estetiği ile deney yaparken buldukça LED aydınlatmanın fiyatı düştü.

 

Bu ilham verici tasarımlardan biri LED lineer aydınlatma çözümüydü. Bu basit ancak devrim niteliğindeki aydınlatma biçiminde, LED ışıklar tek bir genişletilmiş ünite olarak hizalanır.

Peki bu neden devrimciydi?

LED lineer aydınlatmadan önce ofis alanları tek ünite ile uzun mekanların aydınlatılması söz konusu olduğunda zorluklarla karşılaşıyordu. Floresan tüpler biçiminde lineer aydınlatma mevcuttu ancak bu titreyen, vızıltılı, cıva içeren ürünler odaları tamamen aydınlatamıyor veya bu WOW faktörü için estetik bir çözüm sağlayamıyordu. LED aydınlatma, ofislerin ve daha büyük iç mekanların ihtiyaç duyduğu çözümdü ve bu güne kadar piyasadaki en popüler ofis aydınlatma seçeneklerinden biridir. Hala floresan aydınlatma kullanıyorsanız ve geçiş yapmak için daha fazla motivasyona ihtiyacınız varsa, LED aydınlatmanın floresana göre avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin.
En iyi ofis aydınlatması.


LİNEER AYDINLATMA
İnsanları uçuracak bir tasarım yaratmak ve etkileyici parlaklık kapsamına sahip bir ürün istiyorsanız, bir LED Doğrusal Sistem kullanmanız gerekecek. Aydınlatmanın neden bu kadar sıklıkla sıcak veya ışıltılı olarak tanımlandığını düşünüyorsunuz ? Aydınlatma için bu sıfatlar genellikle çok güçlüdür çünkü aydınlatma özellikleri insanlarda bir şeye ilham verir.

 

HHC LED LİNEER AYDINLATMA NEREDE KULLANILABİLİR:
Kamusal alanlar ve iş yerleri gibi sık kullanılan alanlar, etkileyici özellik aydınlatmasından büyük ölçüde yararlanır. Bu yerler birçok farklı insan (bazen ağzınızı açık bırakan bir an vermek isteyeceğiniz 'önemli' kişiler) tarafından
ziyaret edilir ve genellikle güçlü, gerçekleştirilmiş tasarım konseptlerine sahiptir. İster 'havalı bir ofis' isterse de 'gösterişli bir bohem stüdyo' olsun, doğru aydınlatma çözümü herhangi bir mimari tasarıma hacimler katabilir.

LED LİNEER AYDINLATMA  ofisler için mükemmeldir çünkü işyeri üretkenliği üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

 
LİNEER AYDINLATMA TÜRLERİ

ASKIYA ALINMIŞ LİNEER AYDINLATMA SARKIT AYDINLATMA
Asma aydınlatma, piyasadaki en popüler ve etkileyici aydınlatma trendlerinden biridir. Asma aydınlatma ile basit bir armatürden fazlasını yaratabilir ve bir mekanın görünümünü tamamen tanımlayabilirsiniz. Beklenmeyeni yaratın ve dramatik şekiller ve süspansiyon seviyeleriyle ruhani hareket hissi verin.

Armatürlerin yüksekliğini artırarak veya azaltarak ışık yoğunluğunuzu ve aydınlatma kürenizi kontrol edin. Asma aydınlatma dramatik olduğu kadar ince ve kelimeler bunun nasıl başarıldığını açıklayamasa bile, yenilikçi bir aydınlatma armatürü bunu yapacak. Asma aydınlatma için doğrudan / dolaylı seçenekler de mevcuttur. Bunun için tercihiniz, neye ışık tutmak istediğinize bağlı olacaktır.

Lineer aydınlatmanın temel amacı, görevleri yerine getirirken görünürlüğe yardımcı olan veya parlak bir genel aydınlatma planı oluşturabilen güçlü
aydınlatma sağlamaktır. Dolaylı aydınlatma, ambiyans yaratmakla daha yakından bağlantılıdır. Bir odadaki keskin çizgileri ve genel sertliği dengelemek için de kullanılabilir.


HHC LİNEER AYDINLATMA LED asma aydınlatması , izole edilmiş ayrı ayrı aralıklı modüller, sürekli ışık hatları veya özel şekilli konfigürasyonlar üretmek
isteyip istemediğinizi herhangi bir alanın görsel görünümünü dönüştürebilir. 2824 mm'ye kadar standart uzunluklarda ve siparişe özel ısmarlama
uzunluklarda mevcuttur, askıya alınmış HHC LİNEER AYDINLATMA tasarım yetenekleri sonsuzdur.

GÖMME LİNEER AYDINLATMA

Gömme  LİNEER aydınlatma, bir odada daha fazla alan yaratmakla ilgilidir. Daha az görsel alan kapladığı için bir odayı daha büyük gösterebilir. Gömme, basitçe bir yüzeye geri yerleştirilmek anlamına gelir, böylece iç tasarım tavanla sınırlı değildir ve ürünler daha çeşitli seçenekler için duvarlara yerleştirilebilir. Gömme aydınlatmanın amacı sadece görünürlük kazandırmak değil, aynı zamanda çevrenize ilgi ve ambiyans kazandırmaktır.

Üstlerinde bir şey asılı kalmadan belirli nesneleri aydınlatmak için de mükemmeldir. Aydınlatılması gereken bir konferans odası masanız varsa, 
başınızın üzerinde bir aydınlatma armatürünün hafifçe rahatsız edici hissi olmadan masanın çizgilerini takip etmek için yukarıdaki tavana gömme doğrusal bir aydınlatma armatürü monte edilebilir.

LED LİNEER AYDINLATMA FAYDALARI
LED lineer aydınlatma, bir nedenden dolayı flüoresan aydınlatma gibi alternatif aydınlatma çözümlerini geride bıraktı. Aslında birçoğu. İster mimar / tasarımcı olun , isterBir elektrikçi veya müteahhit , LED lineer aydınlatma, çalışma sürelerini minimum ve müşteri memnuniyetini maksimum tutmak için kullanım ömrü, kurulum kolaylığı ve genel estetik kaplama açısından üstündür.

HHC LED modeller, odaların en karanlık köşelerini bile hoş bir ışıkla aydınlatmak için 4000K'ya varan seçeneklerle etkileyici aydınlatma değeri sunar, böylece birden fazla armatür satın almakla uğraşmanıza gerek kalmaz. Başka bir bonus mu? Anında açılır. Artık uykulu ofis çalışanları, sabah ilk iş olarak düğmeyi açtıklarında sinir bozucu titreşimlerden zarar görmeyecekler. LED ışıklar soğukken bile bunu koruyabilir!

HHC LED'ler aynı zamanda yönlü ışık kaynaklarıdır ve armatür içinde ışığı yakalayabilen ve verimliliği azaltabilen reflektör ve difüzör 
ihtiyacını azaltır. Aynı ışık kalitesini oluşturmak için birden fazla ürüne ihtiyaç duyduğunuz sarkıt aydınlatmanın aksine, LED lineer ürünler tek bir kurulumda bulunur.

HHC LED Tasarım estetiği açısından, LED doğrusal aydınlatma, mükemmel sonuçlarla herhangi bir tasarıma sorunsuz bir şekilde dahil edilebilir.
Mobilya ve dikkatli planlama söz konusu olduğunda aydınlatma, sinerjinin nihai şeklidir ve rakipsiz ürünlerle birleştirildiğinde, bir tasarım vizyonunu hayranlık uyandıran bir sonuca gerçekten yükseltebilir.

HHC LED LİNEER İŞYERİ AYDINLATMA DÜZENLEMELERİ
1992 İşyeri (Sağlık, Güvenlik ve Refah) Yönetmeliği yönetmelik 8'de buyruklarına her işyeri uygun ve yeterli aydınlatma olması gerektiğini.

Ayrıca, işyeri aydınlatmasının , insanların çalışmasına, tesisleri göz yorgunluğu yaşamadan kullanmasına ve bir yerden bir yere güvenli
bir şekilde hareket etmesine olanak sağlamak için yeterli olması gerektiğini de belirtir Göz yorgunluğu ve güvenli olmayan hareket, karanlık yamalar veya ışık titremesinin bir sonucu olabilir. LED lineer aydınlatma sabittir, baştan sona farklılıklardan kaçınmak için bir alan boyunca tam ışık kapsamı sağlar.

Işıklar ve aydınlatma armatürleri, rahatsız edici parlamaları önleyecek ve bir tehlike oluşturmayacak şekilde seçilmeli, yerleştirilmeli ve bakımı yapılmalıdır. LED aydınlatma söz konusu olduğunda güvenlik belki de en sık gözden kaçan avantajdır. Aydınlatma söz konusu olduğunda bir numaralı tehlike, ısı emisyonudur. LED'ler neredeyse hiç ileri ısı yaymazken, akkor ampuller gibi geleneksel ampuller, onları doğrudan  ısıya dönüştürmek için kullanılan toplam enerjinin% 90'ından fazlasını dönüştürür. Bu, enerji sağlayan akkor ışıkların yalnızca% 10'unun
aslında ışık için kullanıldığı anlamına gelir.

Aydınlatma seviyesi yetersiz hale gelmeden önce gerektiğinde ışıklar temizlenmeli, onarılmalı veya değiştirilmelidir. 
Gömme sistemler toz toplama kapasitesine sahip değildir ve LED ampulün ömrü yaklaşık 50.000 saattir. Bu oldukça yeterli!

Aynı ofis veya binadaki alanların farklı lüks seviyeleri gerektirdiği durumlarda, HHC LİNEER AYDINLATMA sunduğu LED lineer aydınlatma , akıllı, kablosuz eBlue denetleyicisi ve uygulaması aracılığıyla tamamen kontrol edilebilen yenilikçi kısılabilir seçeneklerle birlikte gelir . Yönetmeliklere uymak için uygun ve yeterli aydınlatmaya mı ihtiyacınız var? HHC LİNEER AYDINLATMA sisteminin hem bu gereksinimlerden hem de daha fazlası olduğunu biliyoruz.

OFİS AYDINLATMASI

LİNEER AYDINLATMA NASIL KURULUR?
Doğrusal aydınlatma, işyerleri, kamusal alanlar, barlar, restoranlar, konut mülkleri ve daha pek çok yer için rakipsiz aydınlatma kapasitesi sunmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, herhangi bir binada uyarlanabilir ve basit bir sistem yaratmanın önemli olduğunu biliyorduk. Tasarım ve vizyon, sinir bozucu bir uygulamayla engellenmemelidir.

 

Bizim Gömme döşemesiz LED ışıklandırma sistemi basit kurulum ve benzersiz kesim için dişli tepsiye bir klip ile tasarlanmıştır duvara veya tavana kolayca tamamlanmasını mümkün. Asma ve yüzey sistemleri aynı profil ile tasarlanmış olup,
profilin arkasından direk sabitlenerek yüzeye kolaylıkla monte edilebilir. Zaman kazandıran kurulum ve sıfır karışıklık = mutlu müşteriler!

HHC LİNEER AYDINLATMA ile yakından çalışarak, kurulum işleminin herhangi bir sorunla karşılaşmadığından emin olabilirsiniz.
Vizyonunuzun meyvesini verdiğinden emin olmak için sizi konseptten tasarım aşamasına ve aydınlatma kurulduktan sonraya kadar götüreceğiz.


İÇ TASARIM AYDINLATMASI

LED LİNEER AYDINLATMA NEREDEN ALINIR
HHC LİNEER AYDINLATMA, ortalama bir aydınlatma üreticisi değildir. Konseptten teslimata ve ötesine kadar size kusursuz hizmet sunmak
için ortak bir istekle birleşmiş, yan yana çalışan çeşitli yaratıcı tasarımcılar ve teknik mühendisleriz. Sizin başarınız bizim başarımızdır.

Montaj Aydınlatmasını seçtiğinizde, projenize yenilik ve hırsla dolu en etkileyici aydınlatma çözümlerini vermeyi seçiyorsunuz.
Ismarlama LED aydınlatmadan ilham alan mevcut tasarımlara kadar, herhangi bir projeyi tamamlayacak mükemmel ürünü bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Bir sonraki projenizde ilerlemek mi istiyorsunuz? Satış konuşmanız sırasında müşterinize doğru bir fiyat vermek ister misiniz? 
Teklif İste aracımızı kullanın , size bir maliyet taslağı ile geri dönelim. Kullanımı basit - beğendiğiniz ürünlerde 'sorulara ekle'
seçeneğine tıklayın ve işiniz bittiğinde gönder düğmesine tıklayın… Size en kısa sürede geri döneceğiz.

bottom of page